Bij De Goede Buur De Leyens (Gondelkade 33) staat zondag 22 december helemaal in het teken van kerst. Met een sfeervol optreden van popkoor Just for Fun én Monique’s grote kerstbingo belooft het een feestelijke avond te worden.
Just for Fun brengt kerstsfeer
Om 17.00 uur gaat het programma van start met een heerlijk diner en optreden van popkoor Just for Fun. Met hun sprankelende stemmen zorgen zij voor de perfecte kerstsfeer. De kosten voor het driegangendiner en concert bedragen € 16,95. Reserveren kan tot uiterlijk 20 december.
Monique’s grote kerstbingo
Na het optreden begint om 19.00 uur Monique’s grote kerstbingo. inloop vanaf 18.30 uur. Voor 15 euro speelt u mee in 8 bingorondes én krijgt u een gratis lootje. Extra loten zijn te koop: 3 voor € 2,50. Ook voor de bingo geldt dat reserveren vóór 20 december noodzakelijk is.
Wees er snel bij want vol is vol! Wilt u deze gezellige kerstactiviteit niet missen? Stuur dan snel een e-mail om uw plek te reserveren. Reserveer via deleyens@restaurant-degoedebuur.nl of telefonisch 079 – 343 82 88. Meer informatie over restaurant De Goede Buur of onze wekelijkse activiteiten? Ga hiervoor naar www.restaurant-degoedebuur.nl De Goede Buur is onderdeel van Palet Welzijn.
Comments are closed.