Houdt u van wandelen? Vindt u het leuk om nieuwe mensen te ontmoeten? Loop dan mee met de wandelgroep voor 60-plussers. De wandelgroep voor 60-plussers loopt elke donderdagmiddag van 14.00 uur tot 15.00 uur en start bij inZet activiteitenlocatie Meerzicht, Albrandswaard 1, restaurant De Goede Buur Meerzicht.
Buiten zijn, geeft nieuwe energie aan uw gezondheid en u bent er even uit in deze donkere dagen. Samen iets ondernemen geeft gezelligheid en een praatje. Er wordt rekening gehouden met wat iedereen aankan, zoals afstand en het tempo. Meelopen met een rollator kan ook. Met regen wordt er niet gelopen.
De wandelingen gaan langs allerlei mooie plekken in de buurt, zoals de kinderboerderij, het Westerpark of een groene route door de wijk, zoals richting de Entree. Onderweg worden er pauzes gehouden om te genieten en op adem te komen. Er is een wandelgroep-app waarin de ‘leden’ van de wandelgroep staan. Hierin kunnen mensen op donderdag aangeven of zij aanwezig zijn.
Contactpersoon van de wandelgroep is Renate van Velde, maar aanmelden doet u bij sociaal makelaar Edith Kreber via e-mail e.kreber@inzet-indewijk.nl of telefonisch (079) 888 77 70. Natuurlijk kunt u zich ook aanmelden in activiteitenlocatie inZet Meerzicht aan Albrandswaard 1.
inZet is het samenwerkingsverband voor zorg en welzijn in Zoetermeer. Palet Welzijn is één van de negen samenwerkende partners binnen inZet.
Comments are closed.